< 113 >

VÁZA TYPU MEIPING

Čína, počátek 18. století. Výška 34 cm. Ø 20 cm

500 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou. Malovaný dekor vykuřovadel a váz s chryzantémami, doplněný jemným florálním ornamentem u hrdla. Značeno na dně: Ta čching Kchang-si nien c´.