Arcimboldo / Aukce / Čínské umění a starožitnosti 19/03/2023, 14:00 / Pár modrobílých válcovitých váziček s figurálním a florálním motivem

< 108 >

Pár modrobílých válcovitých váziček s figurálním a florálním motivem

Čína, 19/20 stol. 16.0 cm

250 EUR
260 EUR

Apokryfně značeno na podední.