Arcimboldo / Aukce / ČÍNA NA PAPÍŘE A HEDVÁBÍ 01/11/2020, 14:00 / FAKSIMILE SKALNÍ MALBY Z TUN-CHUANGU

< 132 >

FAKSIMILE SKALNÍ MALBY Z TUN-CHUANGU

Čína, datováno 1953. 66.0 x 87.0 cm

1 500 Kč / 60 EUR
2 600 Kč / 104 EUR

Barevný dřevořez z dílny Žung Pao-čaj, Peking 1953. Provenience: Dr.Danuška Heroldova-Štovíčková ( 1929-1976), pracovnice Orientálního ústavu, lektorka češtiny na univerzitě v Pekingu (1953-57), autorka česko-čínského slovníku.