Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / BEDŘICH PISKAČ (1898 - 1929)–ZÁTIŠÍ - OBOUSTRANNÝ OBRAZ

< 85 >

BEDŘICH PISKAČ (1898 - 1929)

ZÁTIŠÍ - OBOUSTRANNÝ OBRAZ

34.0 x 42.0 cm

250 000 Kč / 10 080 EUR
650 000 Kč / 26 209 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Olej na plátně. Nesignováno, datace 1923 a 1926. Publikováno - Volné směry 1929, monografie B. Piskač. Výstavy – Mánes 1926 a 1929.