Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / František Kobliha (1877 - 1962)–Z CYKLU ŽENY MÝCH SNŮ

< 63 >

František Kobliha (1877 - 1962)

Z CYKLU ŽENY MÝCH SNŮ

65.0 x 47.0 cm

15 000 Kč / 604 EUR
30 000 Kč / 1 209 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Litografie na papíře. Značeno vpravo dole, datace 1913.