Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / Josef Matěj Navrátil (1798-1865)–ROMANTICKÁ KRAJINA

< 19 >

Josef Matěj Navrátil (1798-1865)

ROMANTICKÁ KRAJINA

104.0 x 132.0 cm

800 000 Kč / 32 258 EUR
2 100 000 Kč / 84 677 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Olej na plátně. Signováno vlevo dole, datace okolo 1850. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková, rozbor barev, restaurátorská zpráva.