Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / VÁCLAV RADIMSKÝ (1867 - 1946)–KRAJINA U GIVERNY

< 43 >

VÁCLAV RADIMSKÝ (1867 - 1946)

KRAJINA U GIVERNY

73.0 x 58.0 cm

420 000 Kč / 16 935 EUR
650 000 Kč / 26 209 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Olej na plátně. Signováno vpravo dole, okolo roku 1900. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková. Dílo bude po konzultaci s budoucím majitelem publikováno a zapůjčeno pro připravovanou výstavu Václava Radimského.