Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / FRANTIŠEK FOLTÝN (1891 - 1976)–KOMPOZICE

< 111 >

FRANTIŠEK FOLTÝN (1891 - 1976)

KOMPOZICE

81.0 x 65.0 cm

320 000 Kč / 12 903 EUR
900 000 Kč / 36 290 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Olej na plátně. Neznačeno, kolem roku 1927. Publikováno Hlušička 2006, obr. 94, František Foltýn - soupis díla č. 88, MG Brno 2007. Rozbor barev.