Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / VÁCLAV BROŽÍK (1851 - 1901)–FERDINAND I. PŘIJÍMÁ UMĚLCE NA PRAŽSKÉM HRADĚ

< 34 >

VÁCLAV BROŽÍK (1851 - 1901)

FERDINAND I. PŘIJÍMÁ UMĚLCE NA PRAŽSKÉM HRADĚ

64.0 x 105.0 cm

550 000 Kč / 22 177 EUR
1 400 000 Kč / 56 451 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Olej na plátně. Signováno vpravo dole. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková, rozbor barev.