Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00 / Josef Istler (1919 - 2000)–BEZ NÁZVU

< 137 >

Josef Istler (1919 - 2000)

BEZ NÁZVU

37.0 x 29.0 cm

8 000 Kč / 322 EUR
8 000 Kč / 322 EUR

Aukce:České výtvarné umění 11/12/2010, 14:00

Kombinovaná technika na papíře. Signováno a datováno dole uprostřed 1960.