Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / KAREL BOHÁČEK (1886 – 1928)–ZÁTIŠÍ S KYTICÍ A HRUŠKAMI

< 77 >

KAREL BOHÁČEK (1886 – 1928)

ZÁTIŠÍ S KYTICÍ A HRUŠKAMI

25 000 Kč / 1 020 EUR
34 000 Kč / 1 387 EUR

Olej na plátně, 70 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, datace před rokem 1914. Výstavy: říjen 1990 - Kulturní středisko Svět v Mladé Boleslavi, říjen 2010 - České muzeum výtvarného umění v Praze 1.