Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / ANTONÍN CHITTUSSI (1847 - 1891)–ZÁPAD SLUNCE VE FONTAINEBLEAU

< 34 >

ANTONÍN CHITTUSSI (1847 - 1891)

ZÁPAD SLUNCE VE FONTAINEBLEAU

500 000 Kč / 20 408 EUR
500 000 Kč / 20 408 EUR

Olej na plátně, 26,5 x 39,5 cm, nesignováno, datace 1880. Reprodukováno v monografii Prameny z roku 1939 od Kamila Novotného. Uvedeno v katalogu Romana Prahla z Národní galerie z roku 1996 a bude publikováno též v jeho nově připravované monografii. Sbírka Ryšavý, vystaveno v Mánesu.