Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / PAVEL HLAVA (1924 - 2003)–VÁZA

< 184 >

PAVEL HLAVA (1924 - 2003)

VÁZA

30 000 Kč / 1 224 EUR

Atelierové, hutnicky tvarované barevné sklo, výška 25 cm, signováno a datováno zespodu: P. Hlava, Czechoslovakia 1983.