Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / Bohuslav Reynek (1892 – 1971)–UKŘIŽOVÁNÍ

< 149 >

Bohuslav Reynek (1892 – 1971)

UKŘIŽOVÁNÍ

18 000 Kč / 734 EUR
18 000 Kč / 734 EUR

Suchá jehla, 31 x 21,5 cm, signováno a datováno: 1943. Grafik, básník a překladatel. Pro tohoto hluboce věřícího autora byla smrt častým tématem jeho tvorby.