Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / SVATOPLUK MÁCHAL (1895 – 1947)–STROMOVKA A PŮLAKT - OBOUSTRANNÁ MALBA

< 144 >

SVATOPLUK MÁCHAL (1895 – 1947)

STROMOVKA A PŮLAKT - OBOUSTRANNÁ MALBA

60 000 Kč / 2 448 EUR

Olej na plátně, 62 x 94 cm, signováno vpravo dole, datace okolo roku 1940. Č. 7 v katalogu výstavy v Pardubicích roku 1984. Pozůstalostní razítko Svatopluka Máchala.