Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / Josef Čapek (1887 – 1945)–ROZHOŘČENÝ OBČAN (KRESLENÝ VTIP PRO LIDOVÉ NOVINY)

< 115 >

Josef Čapek (1887 – 1945)

ROZHOŘČENÝ OBČAN (KRESLENÝ VTIP PRO LIDOVÉ NOVINY)

35 000 Kč / 1 428 EUR
65 000 Kč / 2 653 EUR

Malba tuší a kvašem na papíře, 44,5 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datace počátek 30. let 20. století. V dolní části napsáno tužkou: Sakra, jsou to poměry, copak myslejí, že jsou parlament, že mají furt zavříno? Čapek.