Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / VÁCLAV RADIMSKÝ (1867 - 1946)–POLNÍ CESTA V ZIMĚ

< 136 >

VÁCLAV RADIMSKÝ (1867 - 1946)

POLNÍ CESTA V ZIMĚ

240 000 Kč / 9 795 EUR
240 000 Kč / 9 795 EUR

Olej na kartonu, 59,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, datace přelom 30. - 40. let 20. století. Dílo je publikováno v monografii Václava Radimského k probíhající výstavě. Obrazy Václava Radimského se zimní tematikou se vyskytují vzácně.