Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / Alois Kalvoda (1875-1934)–POHLED DO KRAJINY - PUNTOVICE

< 44 >

Alois Kalvoda (1875-1934)

POHLED DO KRAJINY - PUNTOVICE

55 000 Kč / 2 244 EUR
55 000 Kč / 2 244 EUR

Olej na papíře nalepený na kartonu, 20,5 x 30 cm, signováno a datováno vpravo dole: 1895. Vlevo dole: Puntovice, Mistrovi na památku. Zřejmě věnováno jeho učiteli J.Mařákovi.