Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / František Bílek (1872 - 1941)–OBĚTOVANÝ (MODEL K POMNÍKU PŘED ZÁMKEM HOŘOVICE)

< 86 >

František Bílek (1872 - 1941)

OBĚTOVANÝ (MODEL K POMNÍKU PŘED ZÁMKEM HOŘOVICE)

220 000 Kč / 8 979 EUR
260 000 Kč / 10 612 EUR

Bronz, výška se soklem 107,5 cm, signováno a datováno: F.B. 1918.