Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / Emil Orlik (1870–1932)–MICHELANGELO BUONARROTI

< 70 >

Emil Orlik (1870–1932)

MICHELANGELO BUONARROTI

18 000 Kč / 734 EUR
21 000 Kč / 857 EUR

Grafický list - mědirytina, 81 x 57,5 cm, signováno a datováno vpravo dole: 1913.