Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / Emil Orlik (1870–1932)–MANHATTAN NEW YORK

< 104 >

Emil Orlik (1870–1932)

MANHATTAN NEW YORK

9 000 Kč / 367 EUR
25 000 Kč / 1 020 EUR

Zkušební grafický list, 62,5 cm x 57,5 cm, signováno a datováno vpravo dole: 1927. Vlevo dole: 1. zůst., 2. rvůk, (10).