Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / OLDŘICH KONÍČEK (1886 – 1932)–KOUPÁNÍ

< 75 >

OLDŘICH KONÍČEK (1886 – 1932)

KOUPÁNÍ

450 000 Kč / 18 367 EUR
650 000 Kč / 26 530 EUR

Olej na plátně, 80 x 90 cm, signováno a datováno vlevo dole: 1912. Výjimečný galerijní obraz z ranné Koníčkovy tvorby, jenž se vyskytuje na trhu s uměním jen vzácně. Rozbor barev.