Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / ADOLF HOFFMEISTER (1902-1973)–DEN POTÉ - LE LENDEMAIN

< 172 >

ADOLF HOFFMEISTER (1902-1973)

DEN POTÉ - LE LENDEMAIN

34.0 x 40.0 cm

45 000 Kč / 1 836 EUR

Koláž na papíře, 35 x 40 cm, signováno a datováno vpravo dole: AH 73. Výstava: Paříž - Galerie Le Minotaure, 30.11.2006 – 9.1.2007.