Arcimboldo / Aukce / České výtvarné umění 19/11/2011, 14:00 / BIEDERMEIEROVSKÉ STOLNÍ HODINY - JEZDEC NA KONI V CYLINDRU

< 11 >

BIEDERMEIEROVSKÉ STOLNÍ HODINY - JEZDEC NA KONI V CYLINDRU

85 000 Kč / 3 469 EUR
85 000 Kč / 3 469 EUR

Zlacené a stříbřené dřevo, 58 x 45 x 26,5 cm, hodinový stroj značen zezadu: Praha, datace 20. léta 19. století.