< 248 >

MAPA SVĚTA S ČÍNOU VE STŘEDU

Japonsko, datováno 1835. 66,3 x 62,3 cm.

12 000 Kč / 444 EUR
65 000 Kč / 2 407 EUR

Barevný dřevořez, barvy tištěné přes šablony. Rámováno. Nakladatelé: Osaka - Seitai Enši, Nagasaki: Senfúkó. V pravém dolním rohu razítko: Nihongaku bunko (Knihovna japonské vědy).