Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / PENÁL NA PSACÍ POTŘEBY „QALAMDAN”

< 84 >

PENÁL NA PSACÍ POTŘEBY „QALAMDAN”

Persie, 19. století. Délka 22,2 cm. 3.5 x 22.2 x 3.5 cm

38 000 Kč / 1 461 EUR

Papier-maché kryté lakem. Penál podlouhlého tvaru se zaoblenými rohy je po celé ploše zdoben výjevy z perské historie a medailónky s ženskými portréty. Vnitřní část nese zlacený florální dekor na černém lakovém podkladě.