Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / OKIMONO - HRÁČKA NA ŠAMISEN V CESTOVNÍM OBLEKU

< 18 >

OKIMONO - HRÁČKA NA ŠAMISEN V CESTOVNÍM OBLEKU

Japonsko, 1. čtvrtina 20. století. Výška 17 cm. 17.0 cm

19 000 Kč / 730 EUR
19 000 Kč / 730 EUR

Slonovina zdobená rytým dekorem v podobě květů sakury, chryzantémy, listů bambusu a geometrických vzorů nekonečného konopí. Oválný podstavec vykládaném stříbrným drátkem. Na dně signováno.