Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / SÜ PEJ-CHUNG (1895-1953)–BĚŽÍCÍ KŮŇ

< 266 >

SÜ PEJ-CHUNG (1895-1953)

BĚŽÍCÍ KŮŇ

Čína, 50. léta 20. století. 102 x 54 cm. 102.0 x 54.0 cm

10 000 Kč / 384 EUR
31 000 Kč / 1 192 EUR

Barevný dřevořez. Rámováno. Dřevořezová reprodukce obrazu s nejoblíbenějším Sü Pej-chungovým námětem.