Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / VELKÁ MĚLKÁ DEKORATIVNÍ MÍSA

< 330 >

VELKÁ MĚLKÁ DEKORATIVNÍ MÍSA

Čína, polovina 18. stol. 35.5 cm

14 000 Kč / 583 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou. Motivy lotosu v zrcadle doplňuje rám s kartušemi s kulturními symboly a okraj s motivy tří přátel zimy - borovice, bambusu a slivoně. Restaurováno.