Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / TŘI ŠÁLKY NA ČAJ A ČOKOLÁDU

< 326 >

TŘI ŠÁLKY NA ČAJ A ČOKOLÁDU

Čína, 18. - 19. stol. 7.0 cm

6 000 Kč / 250 EUR
6 000 Kč / 250 EUR

Porcelán, malba a tisk kobaktem pod polevou, parciální zlacení. Stylizované rostlinné vzory, motivy čínských krasavic pod slunečníkem s architekturou.
 Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.