Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / MALÁ DEKORATIVNÍ DÓZA S VÍKEM

< 93 >

MALÁ DEKORATIVNÍ DÓZA S VÍKEM

Dynastie Čching, počátek 19. stol. 8.5 cm

6 000 Kč / 250 EUR

Cloisonné na měděném jádře. Nádoba je pokryta výrazně barevným cloisonné s motivy rozvilin a stylizovaným ornamentálním dekorem. Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.