Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / KRUHOVÝ PŘÍVĚSEK

< 70 >

KRUHOVÝ PŘÍVĚSEK

Dynastie Čching, 19. stol. 7.2 cm

7 000 Kč / 291 EUR
7 000 Kč / 291 EUR

Řezba ve světlém nefritu. Symbol štěstí a dlouhého věku je na okrajích doplněn stylizovaným rostlinným dekorem. Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.