Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / KRÁSKA A DVA SLUHOVÉ

< 301 >

KRÁSKA A DVA SLUHOVÉ

Čína a Japonsko, 2. polovina 19. stol. 17.5 cm

10 000 Kč / 416 EUR

Porcelán, malba emaily na polevě. Ležící krasavice a dvě podložky pod jídelní hůlky tvaru sluhů s koulí. Dekory v podobě stylizovaných chryzantém. Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.