Arcimboldo / Aukce / Asiatika 24/10/2010, 14:00 / DVA MĚLKÉ KRUHOVÉ TALÍŘE

< 332 >

DVA MĚLKÉ KRUHOVÉ TALÍŘE

Čína, 2. polovina 18. stol. 23.0 cm

12 000 Kč / 500 EUR

Porcelán, malba emaily na polevě ve stylu květin a ptáků s pivoňkami, slivoněmi a chryzantémami.
 Provenience: sbírka Bohuslava Slánského, Praha.