< 225 >

CUBA

Období Edo, 18. stol. 8.0 cm

11 000 Kč / 458 EUR
11 000 Kč / 458 EUR

Sign.: Bušú džú Masacune. Železo, techniky suki nokoši bori, migaki dži. Mečová záštita s dekorem mořského pobřeží se sušícími se rybářskými sítěmi, snad pobřeží Suma.