Arcimboldo / Aukce / UMĚNÍ NA PAPÍŘE 29/05/2021, 14:00 / Karel Vaca (1919-1986)–Děkuji, nekouřím

< 51 >

Karel Vaca (1919-1986)

Děkuji, nekouřím

500 Kč / 20 EUR
1 000 Kč / 40 EUR

akvarel, tuš,1947, 22,9 x 29,9 cm, signováno vpravo dole