Arcimboldo / Aukce / Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00 / ANTVERPSKÝ MISTR - OKRUH JACOBA JORDAENSE (1593 – 1678)–SVATÝ PETR S KLÍČI

< 59 >

ANTVERPSKÝ MISTR - OKRUH JACOBA JORDAENSE (1593 – 1678)

SVATÝ PETR S KLÍČI

59.5 x 48.0 cm

75 000 Kč / 3 125 EUR
75 000 Kč / 3 125 EUR

Aukce:Staré evropské umění 28/05/2011, 14:00

Olej na dřevě, parketováno, 59,5 x 48 cm, 1. polovina 17. století. Na blízkou příbuznost k Jordaensově malbě ukazuje zpracování rukou a hlavně tváře, která se vyskytuje velmi často na jeho obrazech. Vysoká kvalita malby. Zezadu na desce vyražena dobová antverpská značka.