< 133 >

MODROBÍLÁ VÁZIČKA

Období Kchang-si, počátek 18. století. Výška 14 cm. Ø 7 cm

12 000 Kč / 480 EUR

Porcelán, malba kobaltem pod polevou. Tělo nádoby nese motiv zásobnice, zdobené chryzantémami, která je podpíraná dvěma čínskými sluhy. Na dně značeno: Kchang-si. Provenience: sbírka českého orientalisty.