Arcimboldo / Aukce / Asiatika 08/12/2016, 15:00 / LU CHUEJ (1851-1920)–HORSKÁ KRAJINA S LITERÁTEM

< 173 >

LU CHUEJ (1851-1920)

HORSKÁ KRAJINA S LITERÁTEM

Čína, datováno 1907. 131 x 33 cm.

52 000 Kč / 1 962 EUR
52 000 Kč / 1 962 EUR

Tuš a barvy na papíře. Závěsný svitek v brokátové montáži. Signováno: Lu Chuej. Pečeť: Lu Chuej č´ jin. Nápis: „Hory po dešti se zelenají, napodobuji barevné dojmy malířů z doby Jüan. Ve 3. měsíci na jaře roku „ting-wej", Lu Chuej z okresu Wu namaloval v šanghajském příbytku."