Arcimboldo / Aukce / Asiatika 26/11/2013, 15:00 / VELKÁ VÁZA S JEŠTĚRKOU

< 227 >

VELKÁ VÁZA S JEŠTĚRKOU

Čína, dynastie Čching, 18. století. Výška 42 cm.

36 000 Kč / 1 384 EUR
85 000 Kč / 3 269 EUR

Porcelán zdobený seladonovou polevou. V 19. století doplněna francouzská montáž ze zlaceného bronzu v podobě ještěrky obtočené kolem hrdla, které je zakončeno motivy vinné révy. Základna čínského tvaru nese dekor rozvilin.