Arcimboldo / Aukce / Asiatika 29/04/2012, 14:00 / SIE CHUNG-EN (19. století)–ČERVENÉ RYBKY

< 143 >

SIE CHUNG-EN (19. století)

ČERVENÉ RYBKY

Čína, datováno: léto 1895. 33,5 x 52 cm. 33.0 x 52.0 cm

16 000 Kč / 656 EUR

Malba tuší a barvami na papírovém vějíři. Rukojeť z řezaného rumělkového laku zpodobující literáty v krajině. Pečeť: Sie Chung-en. Na zadní straně vějíře kaligrafie, jejímž autorem je Ting Ťian-sjou (1886 - 1944).