< 52 >

ČAJOVÝ SERVIS

Čína, konec 19. století. Výška konvičky 11 cm. 11.0 cm

28 000 Kč / 1 166 EUR
80 000 Kč / 3 333 EUR

Souprava konvičky na čaj, konvičky na mléko, cukřenky a servírovacího tácku napodobujících v tvarech detailů bambusový stvol a zdobený v pozitivním reliéfu motivy ptáčků na slivoních a polní květeny s kartuší určenou pro heraldický znak. Na spodku značeno čínským puncem.